Szczegóły
StanNowe
Opis produktu
Renate Werwigk-Schneider walczy o demokrację i wolność. Bo 85-latek doświadczył, co to znaczy żyć w dyktaturze – być protekcjonalnym, obserwowanym, prześladowanym i aresztowanym. Była dwukrotnie w więzieniu w NRD – bo chciała opuścić kraj, który nie dawał jej wolności. Ucieczka przez tunel została zdradzona, ucieczka przez Bułgarię i Stambuł zakończyła się niepowodzeniem. Dopiero po okupie w 1968 roku udało jej się prowadzić życie w Niemczech Zachodnich, jak sobie życzyła. W swojej książce walczy przeciwko gloryfikowaniu Ostalgii i o wzmacnianie naszej demokracji. Nowy produkt
Renate Werwigk-Schneider: Nie istnieje coś takiego jak odrobina dyktatury

Zaloguj się aby zobaczyć dane użytkownika
€22.00
0
Numer artykułu1002606
Metody płatności
Proszę się zalogować, żeby zobaczyć metody płatności.
Sprawdź