Fiat Tipo z salonu Hatchback 2017/2018 .Pierwszy właściciel
Samochód mam od nowości kupiłem go w salonie Fiata w Warszawie. Samochód spisuje się bardzo dobrze i nie wymaga żadnych napraw .Jestem jedynym kierowcą tego auta od nowości. Samochód nie miał żadnych kolizji i nie uczestniczył w żadnym wypadku . W aucie zrobiłem : - 29.02.2024r. Wymieniłem olej silnikowy i wszystkie filtry olejowe ( zał. rachunek ). Wymiana wszystkich filtrów powietrza ( zał. rachunek ). Serwisowałem klimatyzacje ( zał. rachunek ). - 05.03.2024r. Wymieniłem klocki hamulcowe przód i tył ,tarcze hamulcowe przód i tył. Wymieniłem płyn hamulcowy przód i tył .(zał. rachunek ) . - 12.11.2024r. Wymieniłem akumulator na nowy ( gwarancja w komplecie ). Pojazd ma aktualne badanie techniczne do 17.02.2026r. Polisa oc/ac opłacona całkowicie ważna do 11.02.2026r. Do auta dodaje komplet opon zimowych ,instrukcje ,rachunki, gaśnice ,apteczkę ,koło zapasowe i klucz do opon . Samochód ma wbite w dowodzie EURO 6W więc wszędzie możesz nim wjechać w Europie bo spełnia te zielone wymogi . Ogólny stan auta uważam za dobry . .Pojazd posiada kilka rysek na karoserii poczynionych w różnych centrach
#1005261 · Qty 1 · PL · 30000zł
Fiat Tipo z salonu Hatchback 2017/2018 .Pierwszy właściciel — Youbega